Strona główna Mapa serwisu Prześlij stronę

Kontakt

Dane ogólne

Adres do korespondencji BCMB Sp. z o.o.
ul. Ks. J. Popiełuszki 115
15-657 Białystok
Adres e-mail biuro@bcmb.com.pl
NIP 542-020-23-97
Konto bankowe PEKAO S.A.
13 1240 1154 1111 0010 1867 6913
KRS 0000108274
Sąd Rejonowy w Białymstoku, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Dział handlowy

Telefon 85 66 37 892, 85 66 37 889
Fax 85 66 37 885
Adres e-mail marketing@bcmb.com.pl

Materiały wykończenia wnętrz

Dorota Rudnik
Kierownik Działu Handlowego
85 66 37 878
d.rudnik@bcmb.com.pl

Materiały budowlane

Andrzej Kozłowski
Kierownik Działu Ogólnobudowlanego
85 66 37 888
a.kozlowski@bcmb.com.pl
Piotr Tarasiuk 85 66 37 891
p.tarasiuk@bcmb.com.pl
Marek Pawelski 85 66 37 881
m.pawelski@bcmb.com.pl
Mirosław Tołkin 85 66 37 882
m.tolkin@bcmb.com.pl

Materiały sanitarne, kotły, kominy

Anna Olejnik 85 66 37 883
a.olejnik@bcmb.com.pl
Anna Szaryk 85 66 37 886
a.szaryk@bcmb.com.pl

Pokrycia dachowe

Eugeniusz Glebowicz 85 66 37 884
e.glebowicz@bcmb.com.pl

Stolarka budowlana

Piotr Adamiuk 85 66 37 851
p.adamiuk@bcmb.com.pl

Opał: węgiel, pellet, ekogroszek

Marcin Matuszewski
Kierownik Działu Paliw Stalych i Kotłów
606 239 800
m.matuszewski@bcmb.com.pl

Kadry

Adres e-mail kadry@bcmb.com.pl

Księgowość

Główny księgowy 85 66 37 868
Płatności 85 66 37 866
Adres e-mail ksiegowosc@bcmb.com.pl